«Якщо хочеш, змінюйся разом з нами» – вихідними у Дахнівці відбудеться фестиваль “ПОВСТАНЕЦЬ”

в Культура, Новини

Щойно в прес-центрі «ВиЧЕрпно» відбулася прес-конференція організаторів та учасників благодійного фестивалю «Повстанець». Дійство пройде вже цими вихідними, 19-20 вересня, у “Дахнівській Січі” (мікрорайон “Дахнівка”).

Лідер гурту “Сокира перуна” Арсеній Білодуб розповів, що основною метою проведення національного фестивалю “Повстанець” є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для бійців.

– На зібрані кошти будуть закуплені медикаменти. Потім ми їх передамо в підрозділ польової медицини «Госпітальєри», який бореться за життя наших воїнів на різних ділянках фронту, – говорить Арсеній і додає, що всі, хто буде задіяний у фесті згодилися виступити без гонорарів та без оплат.

IMG_2346А організатор фестивалю Ірина Хорошаєва відзначила, що дійство збере не тільки українців, а й людей з інших країн.

– На фестиваль завітають гості з Росії, Молдови, Білорусії, можливо навіть з Болгарії.  Розмовляючи з ними по телефону я почула такі слова: «Нам подобається, що ви вільні! Ви нація, яка бореться за майбутнє не лише для себе, а й для своїх дітей та батьків”, – каже Ірина.

IMG_2350Також вона наголосила, що основним гаслом заходу є фраза: «Якщо хочеш, змінюйся разом з нами».

– Давайте об’єднаймося задля однієї мети. Допоможемо нашим Героям! – закликав Андрій Середа, лідер групи «Кому Вниз».

І наостанок, організаторами було оголошено, що автобус маршруту № 14 буде слідувати прямо до Козацької фортеці «Дахнівська Січ». Курсуватиме маршрутне таксі до 12 ночі.

Детальніше переглянути програму фестивалю ви зможете на офіційному сайті роvstanets.ck.ua.