Якщо міський голова хоче працювати, він буде працювати. А якщо ні, то він буде розповідати, хто йому заважає , – Анатолій Бондаренко

Якщо міський голова хоче працювати, він буде працювати. А якщо ні, то він буде розповідати, хто йому заважає , – Анатолій Бондаренко
в Новини, Політика

Сьогодні між представниками бізнесу та кандидатами на посаду міського голови Черкас відбувся круглий стіл на тему: “Просування пропозицій реформ на місцевому рівні від малого та середнього бізнесу напередодні місцевих виборів 2015″. Присутніми на ньому були 5 із зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови. Серед них, і Анатолій Бондаренко (ВО “Батьківщина”), який згодився підписати сформовані бізнесом вимоги.

Щоб змінити ставлення влади до малого та середнього бізнесу, черкаська бізнес-спільнота об’єдналася в Коаліцію громадських організацій. Представники Коаліції протягом декількох місяців провели 5 фокус-груп, на яких були визначені  підприємцями, пропозиції реформ. Опісля, всі зауваження були оформлені в топ-5, топ-10 та топ-20 вимог бізнесу до влади і надіслані всім політичним партіям, кандидатам в депутати до Черкаської міської ради та кандидатам на посаду міського голови. Зокрема, передставники бізнесу хотіли б мати прийнятні умови для законної підприємницької діяльності, спрощені процедури дозвільного характеру, прозорі тендери, перспективи самозайнятості населення, а також доступні бази даних щодо ресурсів для розвитку бізнесу, вирішення ряду місцевих проблем тощо.

За словами Анатолія Бондаренка, зараз в Черкаській міській раді потрібні не балачки, а кардинальні зміни. Завжди так було, що 90 відсотків успіху підприємства залежить від керівника. І якщо наш чинний міський голова розповідає, що йому заважають депутати, закони, ще щось, то він не хоче просто працювати.

– Гордіїв вузол у міськраді потрібно вже нарешті розірвати. Я людина жорстка і незручна. В житті багато чого досягнув сам, без підтримки. Ставши міським головою, буду робити все по-новому. Моїй команді потрібно рік, щоб навести лад у Черкасах. Якщо ми не справимося, я сам напишу заяву і піду з посади міського голови, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Він відзначив, що готовий дотримуватися всіх вимог у малому та середньому бізнесі,  висунутих підприємцями, аби все налагодилося і черкащани відчули зміни у своєму місті.

– Знаєте, мені соромно за Черкаси. Я був у Вінниці, Сумах.  Ці міста, дійсно, мають гарного господарника. Чим Черкаси гірші від інших українських міст? У нас дороги найжахливіші. Я не розумію,  як можна, будучи чинним міським головою і не полатати дороги? Я не розумію, як сьогодні працює і контролюється Департамент архітектури і містобудівництва Черкаської міськради? Зазначу, у своєму житті  я особисто за 62 дні будував елеватор у місті Чигирині. Хіба за цей час не можна поремонтувати дороги? Про визначення переможців тендеру і процедуру закупівель в Черкаській міськраді я взагалі мовчу. Виграють ті, які не мають освіти будівельника. Наших рідних будівельників чомусь до тендерів не залучають. Напевно, вони не несуть відкат, — говорить очільник черкаської “Батьківщини”.

bondarenko1

Наостанок, Анатолій Бондаренко підписав Меморандум і пообіцяв виконувати всі вимоги, зазначені в ньому.