Яку агітацію для черкащан проводили кандидати від різних партій цими вихідними?

Яку агітацію для черкащан проводили кандидати від різних партій цими вихідними?
в Новини

Партії, кандидати в депутати та кандидати на посаду міського голови активно агітують у вихідні. За їх ініціативи організовують свята, концерти, футбольні турніри, відбувається роздача їжі.

Про це повідомляє Громадянська мережа “Опора”.

Вчора (4 жовтня) за ініціативи партії «УКРОП» відбувся концерт «Патріоти єднають країну». Під час свята, присутнім безкоштовно роздавали нашивки «УКРОП» та повітряні кульки з партійною символікою, усім бажаючим робили аквагрим.Організатори залучали глядачів до агітації – надавали жилети з символікою партії та прапори.

 На сцені виступили брати Мандрикові, гурт «Гламур», Наталка Карпа та гурт «Антитіла».

Крім цього, 3 жовтня партійці «УКРОПу» організували футбольний турнір, на який були запрошені студентські команди від Черкаського національного  університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського політехнічого технікуму та Коледжу економіки і управління. Цікаво, що серед гравців ЧДТУ, більшість були іноземцями. Деякі з них не були попереджені, що турнір проходить від «УКРОПу». Наприкінці кожна команда отримала футбольний м’яч від Руслана Зорі (очільник обласного осередку партії), а кожному гравцю дали кашкет.

Cherkasy_Ukrop_turnirТакож вчора організовано безкоштовну поїздку для жителів мікрорайону «Перемога» в Красногірський монастир. Листівки з інформацією про це розклеєні округом. Спостерігачі ОПОРИ перетелефонували за вказаним на листівці номером, де повідомили, що поїздка організована за сприяння кандидата в депутати від БПП «Солідарність» Араїка Мкртчяна. Сам А. Мкртчян запевняє, що до цієї поїздки він не має жодного відношення.

Cherkasy_Araik3 жовтня, за адресою Б. Шевченка, 409 (округ №36) на подвір’ї одного з будинків працювала польова кухня за ініціативи кандидата на посаду міського голови від ВО «Черкащани» Павла Карася та кандидата в депутати від цієї ж партії Олександра Халамейдика. Присутнім безкоштовно роздавали плов, а також агітаційні листівки та буклети О. Халамейдика. На заході були присутні і самі кандидати.

Cherkasy_KarasЗа сприяння кандидата в депутатиВ’ячеслава Черненка (ВО «Черкащани»), всуботу, по вулиці Гагаріна, 55 (округ №39) відбулося свято для дітей. Там працювали аніматори, аквагрим, батут. Дітей катали на дитячих електромобілях, роздавали безкоштовно цукерки та сік.

Cherkasy_ChernenkoУ цей же день в мікрорайоні «Луначарський» (вул. Луначарського, 1-3 та Я. Галана, 11, округ №2) аніматори зі ініціативи кандидата в депутати Тетяни Чубіної (БПП «Солідарність») розважали дітей. Захід тривав протягом години, а в кінці – дітей пригостили цукерками. Батькам роздавали агітаційні листівки за Т. Чубіну та кандидата на посаду міського голови Олександра Радуцького, а також газету БПП «Солідарність. Ведуча свята періодично нагадувала, що захід відбувається за підтримки кандидатів.

Цікаво, що замовником агітаційної продукції є ГО «Форум розвитку Черкащини», головою якої є Ігор Калашник (кандидат в депутати від БПП «Солідарність» до міської ради).

Окрім цього, 4 жовтня у мікрорайоні «Луначарський» на стадіоні ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» проходило свято дитячого футболу організоване Тетяною Чубіною. Протягом заходу, діти в гучномовець дякували кандидату за організацію свята. Наприкінці учасники змагань отримали солодощі.Cherkasy_Chubina

А 3 жовтня у місті Умань святкували день міста. Спостерігачами ОПОРИ активної агітації там помічено не було. Проте за підтримки кандидата на посаду міського голови Ірини Плетньової («Відродження») було організовано захід для дітей. Так, їм безкоштовно роздавали цукрову вату, окрім цього, дітей розважали аніматори та для них працювала надувна гірка.Uman _animatory

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно ст. 60 ч. 4 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».