“Єдина вимога – додержання букви закону”, – Володимир Халай

“Єдина вимога – додержання букви закону”, – Володимир Халай
в Новини, Політика

Дитячі майданчики, які покликані приносити радість дітям та дорослим, в Черкасах стали справжньою причиною розбрату діючих міських обранців та тих, хто мають намір ними стати.Прикладом може слугувати ситуація, що виникла у дворі будинків 37, 43 та 45 по вулиці Котовського.

Ще на минулій сесії міської ради депутат Володимир Халай виступив з інформацією про незаконне встановлення гойдалок за вищезгаданою адресою. Опоненти зреагували миттєво.

 – Мене звинувачують в тому, що я начебто виступаю за знесення нововстановлених майданчиків, але то не правда. Я вважаю, що навпаки ігрові та спортивні елементи мають з’явитися в кожному черкаському дворі, проте я говорю, що все має відбуватися законно, тобто з додержанням відповідної процедури, – говорить Володимир Станіславович. – Не може просто так посеред двору з’явитися конструкція без відповідної проектної документації та ряду погоджень, що передбачені нормами.

Депутат дає єдине пояснення ситуації.

 – Чим ближче до виборів, тим більше колотнечі з боку людей, які гострять лижі йти в депутати. В мене виникає єдине питання: «Де Ви були протягом цих двох років?» – обурюється Володимир Халай.

Його обурення поділяють і мешканці будинків по вулиці Котовського 37, 43 та 45.

 – З 2010 року до нас періодично приїздив як сам Сергій Одарич, так і його представники, запитуючи, що потрібно зробити для благоустрою нашого будинку. Ми, сподіваючись на допомогу, чітко перерахували, що нам потрібно встановити дитячий майданчик, огородити територію майданчика від транспорту, облицювати будинки тощо. Однак до вересня 2015 року ні мер, ні його представника палець об палець не вдарили, щоб виконати хоча б одну обіцянку. А зараз, перед виборами, включили активну діяльність, – розповідає мешканка будинку Олена Миколаївна.

Жінка говорить, що прикриваючись гарною справою представник команди мера Андрій Ільєв, просто поливає брудом нині діючого депутата Халая.

 – Я розумію, що перед виборами всі методи гарні, проте треба мати якесь елементарне розуміння ситуації. Ми постійно спілкуємося з Володимиром Халаєм, знаємо його бачення щодо  роботи в дворі і що найголовніше – він не лише говорить, але й робить. Все, що ми просили, на чому наголошували – за два роки все було зроблено, в тому числі і облаштовано зону для комфортного відпочинку малечі, –наголошує вона.

12016141_497423983767810_1079140517_o

Володимир Халай, спілкуючись з мешканцями будинку, говорить, що незважаючи на передвиборчу колотнечу з боку команди мера, він продовжить роботи з благоустрою прибудинкової території та просить людей не вестися на провокації, бо його єдина вимога – додержання букви закону, а ніяк не знесення дитячого майданчику.