“Єднаймося: в цьому наша сила” – учасники концерту

“Єднаймося: в цьому наша сила” – учасники концерту
в Новини, Суспільство

Вчора на Театральній площі відбувся концерт-презентація Благодійного фонду “Черкаський театр”.

Незважаючи на прохолодну погоду безліч небайдужих черкащан прийшли аби допомогти Черкаському обласному драмтеатру імені Тараса Шевченка “повстати з попелу”.

1

До концерту на честь відкриття, організованого працівниками театру та головним засновником фонду Олександром Гуменним, долучился 34 виконавці. Приєднався також і Тарас Шпіра, який погодився взяти участь у дійстві, адже родом із Черкас та просто не міг залишитися осторонь.

2

– Ми повинні згуртуватись та разом допомогти відродити театр. Це буде нелегко та ми маємо спробувати. Маючи дві економічні освіти, можу сказати, що зібраних грошей вистачить лише на підготовку театру до демонтажу, але це вже щось, – говорить Тарас.

Продемонстрували також відео-звернення відомих акторів театру та кіно, народних артистів України Ольги Сумської, Руслани Писанки, Володимира Горянського, співака Олександра Пономарьова та акторів студії “Маски-Шоу”.

За інформацією отриманою від Олександра, сьогодні відбувся підрахунок коштів. Зібрано 7 тисяч 330 гривень 18 копійок. Саме зараз гроші кладуть на розрахунковий рахунок.

 5

– Я вдячний всім, хто не залишився осторонь. Наголошую, театр все одно працює. Тому приходьте. Вистави будемо демонструвати у Будинку культури імені Івана Кулика, за адресою: вулиця Благовісна, 170, – звертається засновник фонду.

Всі хто бажає долучитися та допомогти театру, перерахувати гроші можна за реквізитами:

Отримувач : Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр». Код ЄДРПОУ : 39938661 Рахунок отримувача : № 26003287821 Банк отримувача : АБ «УКРГАЗБАНК» МФО : 320478.