“Європейська партія України” висунула свого кандидата в народні депутати

“Європейська партія України” висунула свого кандидата в народні депутати
в Новини, Політика

У політичній партії “Європейська партія України” визначились із кандидатом на проміжні вибори в 197 окрузі. Ним став очільник Черкаської обласної організації “Європейської партії України” Андрій Лобунець. Партія висунула його кандидатом у народні депутати на XXII позачерговому з’їзді.

Лобунець Андрій Васильович проживає в Черкасах, має три вищі освіти – економічну, фінансову та юридичну. Має досвід роботи в державних органах влади – працював у Державній інспекції з контролю за цінами в Черкаській області на різних посадах: від державного інспектора до заступника начальника. Наразі очолює ТОВ “Центр землеустрою та кадастру”, де допомагає громадянам реалізовувати свої права на землю. Займається громадською діяльністю у ГО “Спілка інвалідів “Говерла” та політичною діяльністю на посаді голови Черкаського обласного осередку “Європейської партії України”.

Нагадаємо, 31 жовтня у 197 окрузі на Черкащині відбудуться проміжні вибори народних депутатів.

-Я довго вагався, перш ніж погодитись на цей крок. Ми проаналізували всіх кандидатів. Жоден із них не пропонує якусь економічну стратегію розвитку держави. Наша партія готує програму “народної економіки”. Вона направлена якраз на народовладдя, а не на збагачення і примноження капіталу партій. Економіку стагнації час замінити на економіку розвитку, – говорить Андрій Лобунець.

Своїми першочерговими завданнями кандидат вважає:

·  будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури;

·  розвиток малого та середнього бізнесу;

·  залучення інвестицій у розвиток регіону;

·  забезпечення доступних та якісних медичних послуг для усіх громадян;

·  встановлення прозорих та економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги Черкаського регіону;

·  розвиток туристичного потенціалу черкаського краю, що стане рушійною силою для розвитку супутніх інфраструктурних об’єктів.

– Наразі більше 60% бюджету середньостатистичної української родини іде на сплату комунальних послуг. Комунальні тарифи не є економічно обґрунтованими. У Європі ж, 30% – це вже вважається поганим показником. Комунальні послуги не можуть складати більше 20-30% сукупного сімейного доходу. Для цього я іду у Верховну раду. Ми маємо це змінити, – наголосив кандидат.

Підтримати кандидата приїхав лідер “Європейської партії України” Микола Катеринчук. Він називає Андрія Васильовича успішним фахівцем у сфері економіки й обіцяє підтримку від партії:

– Ми делегуємо його в парламент, бо саме таких професіоналів там не вистачає. За сприяння наших європейських колег, ми можемо залучати грантові кошти Європейського Союзу на реалізацію проєктів у сфері екології, енергозбереження, модернізації критичної інфраструктури.

Лідер партії запевняє, що у нашій країні дуже не вистачає правильної економічної політики. Саме в зв’язку з цим від “Європейської партії України” висувають людину, яка добре розуміється в напрямку економічного реформування, якого потребує Україна.

– Ми більше 7 років не висували своїх кандидатів на Черкащині. Це було пов’язано з низкою причин, але все змінюється. У нас з’явився кандидат, який підтримує і розділяє усі цінності нашої партії. Ми антиолігархічна партія і підтримуємо виключно Європейські цінності: їх систему влади, де головними є громадяни і їх інтереси, а не інтереси можновладців і великого бізнесу, – додає Катеринчук.

*політична реклама