Юна черкаська мисткиня отримуватиме президентську стипендію

Юна черкаська мисткиня отримуватиме президентську стипендію
в Новини

Юна черкаська мисткиня отримуватиме стипендію Президента України. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Владиславі Пріхно, вихованці ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, призначили стипендію Президента України для митців у сфері образотворчого мистецтва. Інформація про призначення стипендії міститься у відповідному Указі від 10 лютого 2022 року №50/2022 «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва».

Владислава займається у Народному художньому колективі – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (керівник Галина Тимошенко) уже восьмий рік. Увесь свій вільний час юна мисткиня присвячує улюбленим захопленням: малюванню, лялькарству, роботі з глиною та писанкарству. Влада – багаторазова призерка конкурсів декоративно-прикладної творчості обласних, Всеукраїнських та Міжнародних рівнів.

Возможно, это изображение (1 человек)