Юнака з Черкас, який принижував українських військових, досі розшукують

Юнака з Черкас, який принижував українських військових, досі розшукують
в Новини

Із 12 липня оголошено в розшук 18-річного черкащанина, який принижував українських військових та підтримував ідеї “руського міра”. Відповідна інформація міститься на порталі МВС України.

Олександр Неймет поширював тимчасові публікації у так званих сториз, де виправдовував та визнавав правомірною збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, а також звеличував так звані подвиги солдатів ворожої армії в Україні.

Крім того, підозрюваний принизливо висловлювався щодо української державності та військовослужбовців ЗСУ, які боронять Україну від російських окупантів.

Стороною обвинувачення ініційовано перед судом клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовного Неймета.

Блогеру повідомили про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.