Юні художники дитячої школи мистецтв малюватимуть у оновленому класі

в Культура Новини

Сьогодні у Черкаській дитячій школі мистецтв відкрили клас образотворчого мистецтва «Художній  світ дитячих мрій».

У далекому 1976-му році ця школа була однією із звичайних музичних міських шкіл. Потім була реорганізована в дитячу школу мистецтв, аби школярі міста мали змогу отримати початкову музичну освіту.

За 40 років існування закладу в ньому вперше зробили такий масштабний ремонт, тому цьому неабияк раді і педагоги, і їх вихованці.

— Всього на ремонтні роботи витратили близько мільйона, — розповіла очільниця закладу Наталія Комарова. — Тривали вони рік. За цей час було відремонтовано дах, зроблено підлогу в театральному класі, мансардне вікно в одній із кімнат і повністю зроблено капітальний ремонт у класі образотворчого мистецтва. Ми його повністю осучаснили і в цілях економії по європейській системі зробили додатковий клас із горища, щоб нічого не добудовувати.

p1120887

За словами керівниці, всього в школі навчаються 740 учнів. Серед них – юні музиканти. Вони грають на гітарі, фортепіано та багатьох інших музичних інструментах. А минулого року туди купили ще й новенькі цимбали.

p1120906

Окрім того, є суміжні відділи – театральний, хореографії та образотворчого мистецтва. Заклад відвідують діти віком до 15 років.

p1120895

p1120902

На відкриття новенького класу завітав і міський голова Анатолій Бондаренко, який принагідно привітав місцевих учителів із прийдешнім професійним святом та вручив подяки кращим педагогам. Колектив, у свою чергу, подарував міському очільнику картину, яку намалювала одна з викладачок.

p1120922

p1120925

 

Можливо Вас зацікавить

Інтерв'ю
«Життя за кордоном інше», — засновник відомого театру пародії розповів про творчість на Кіпрі
Відео
Україна — це про людей або 30 років Незалежності України (ВІДЕО)
Ексклюзив
Музика нової ери: черкащанин створив оркестр, аналогів якому немає у світі (ФОТО, ВІДЕО)