Юрій Ткаченко ще не говорив із своїм заступником Сасом щодо його імовірного звільнення

Юрій Ткаченко ще не говорив із своїм заступником Сасом щодо його імовірного звільнення
в Новини, Політика

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас дійсно написав заяву на звільнення. Його ухід скоріш за все пов’язаний із ситуацію з виборчим процесом та звинуваченнями у фальшуванні ним результатів виборів. 

Читайте також: Політсили вимагають покарати винних у спробах фальсифікації виборів

Голова ОДА Юрій Ткаченко сказав, що ще не говорив зі своїм заступником щодо його імовірного звільнення.

 – У нас ще розмови з Юрієм Сасом по його заяві не було, – відповів Ткаченко на запитання журналіста з “Кропиви” під час його спільної з політичними силами прес-конференції по результатам міських та обласних виборів.

Під час цієї ж прес-конференції перший номер від ВО “Черкащани” Павло Карась заявив, що він може поіменно назвати тих, хто займався фальсифікаціями виборів.

003

 – Можу назвати прізвища тих, хто відповідальний за ці безчинства, – заявив Павло Карась. – Це  від Блоку Петра Порошенка – Юрій Сас і Олександр Радуцький, від Батьківщини – Анатолій Бондаренко, від Опозиційного блоку – Ігор Мєльніков і Олексій Арсенюк. Якщо ми не зробимо висновки, наступні вибори будуть ще гірші, ніж ці.

Читайте також: “Заява Радуцького, що я давав йому якісь протоколи – брехня”, – Юрій Тккаченко

Також він повідомив, що ці вибори відрізняються від попередніх участю в них криміналу. А лідер УКРОПу Руслан Зоря заявив, що кримінал частково пройшов до міської і обасної рад.