Юрій Ткаченко уже проголосував

в Новини Політика

З самого рану черкащани вилаштувалися в черги до виборчих дільниць, щоб віддати свій голос за кандидатів і партію. Як повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який також завітав проголосувати у ЗОШ №31 м. Черкаси, виборчий процес стартував в основному нормально, хоча деякі дільничні комісії отримували бюлетені навіть о 4-5 ранку.

 — У місті є невелика частина дільниць, які невчасно відкрилися, це було пов’язано із проблемою отримання бюлетенів, роботою самих комісій. Не могли знайти деяких голів комісій. Було гальмування по Соснівській виборчій комісії, останні бюлетені вони отримували, наскільки я знаю, ще о 4-5 ранку. Але це не системно. Тому слава богу вибори запущено, робота йде, люди йдуть на вибори, — розповів Юрій Ткаченко.

02

Не робив Юрій Олегович і секрету з політичної сили, за яку проголосував.

 — Я людина з команди Президента, тому я визначився дуже швидко. Я проголосував за людей справи, за тих, хто вже зробив щось у своєму житті добре, — пояснив свій вибір очільник області.

04

Голосувати прийшов Юрій Ткаченко разом із дружиною. Це, за його словами, їхня сімейна традиція. Закликав він так зробити і всіх черкащан, адже пасивно сидячи на дивані країну не зміниш. Кожний має прийти і зробити свій свідомий вибір.

01

Від «ВиЧЕпрно»: Загалом станом на 11 ранку на дільниці спостерігалася досить велика активність черкасців. Хоча переважно це були люди старшого віку. Будемо сподіватися, що після обіду прокинеться і молодь, що віддати свій голос за зміни в країні та не нарікати потім, що знову не ті при владі.

03

06

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)

Добавить комментарий