З 18 березня черкаські тролейбуси перевозитимуть не більше 10 осіб одночасно

З 18 березня черкаські тролейбуси перевозитимуть не більше 10 осіб одночасно
в Новини, Суспільство

З 12.00 18 березня 2020 року тролейбуси міста Черкаси, згідно постанови Кабінету Міністрів України, повинні перевозити не більше 10 осіб одночасно. Це робиться з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території України. У разі невиконання постанови, порушнику вимог загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

Увесь цей час, відзначає керівник КП «ЧЕТС» Петро Кучер, продовжується дезінфекція салонів тролейбусів наприкінці робочого дня, а на кінцевих зупинках протягом робочого дня відбувається провітрювання і вологе прибирання електротранспорту.

З 16 березня по 3 квітня введено режим карантину і на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс».

– У нас введений прохідний режим, заборонені загальні збори працівників, конференції, групами не більше 10 осіб проводяться інструктажі. А з 17 березня по 3 квітня ми ввели масочний режим роботи лінійного персоналу. Це стосується водіїв і кондукторів, мийників тролейбусів, прибиральників рухомого складу і виробничих приміщень та інших працівників, що мають безпосереднє відношення до лінійного персоналу, – відзначив Петро Кучер.

Також на підприємстві здійснюється перевірка стану здоров’я його працівників, починаючи з 4.20 ранку до 7 вечора.

– Ми опитуємо працівників на предмет їх самопочуття, а також вимірюємо температуру. Якщо у працівника підвищена температура тіла, до роботи він не допускається, відправляємо відразу до сімейного лікаря, – зауважив Петро Семенович.

Також очільник «Черкасиелектротрансу» прокоментував імовірну зупинку усього громадського транспорту в місті Черкаси:

«Тут не все так просто. Що стосується особисто електротранспорту, то наше КП виконує підвіз працівників до такого стратегічно важливого підприємства міста як «Азот». Якщо ми зупинимо свою роботу, то люди просто не зможуть дістатися до свого робочого місця. Окрім того, ми ж не тільки займаємося перевезеннями, на нас ще обслуговування контактної мережі. Так що ми поки не плануємо зупиняти свою роботу. Якась частина підприємства у будь-якому разі працюватиме».