З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)

в Відео Новини Суспільство

Із вісімдесяти петицій, які були проголосовані на сесії міської ради, при формуванні бюджету депутати не підтримали 79. Про це розповів міський голова Анатолій Бондаренко в студії «ВиЧЕрпно». 

Єдина проголосована й підтримана петиція — про закупівлю Черкаській міській лікарні швидкої допомоги №3 ангіографа.

— І то, ця петиція була реалізована тільки тоді, коли почалася пандемія, — говорить Анатолій Бондаренко, — інші були проголосовані, але не підтримані депутатами при формуванні бюджету.

Довідково: за 2020 рік на сайті міської ради зареєстровано 324 петиції, набрали 250 голосів та розглянули на сесії – 107 петицій, не набрали 250 голосів та розглянули як звернення громадян – 217 петицій.

Нагадаємо, на крайній сесії міської ради депутати підтримали проєкт рішення щодо збільшення кількості голосів на підтримку електронних петицій. Раніше кількість підписів, яких було достатньо для розгляду, становила 250. Ветувати це рішення міський голова не збирається:

— У інших міських радах електронні петиції навіть не розглядаються на сесіях, вони одразу автоматично регулюються і питання вирішується на рівні профільних структур.

Детальніше про це та багато та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
Віталій Войцехівський прокоментував зміну центру 197 округу (ВІДЕО)