З Черкащини до Бородянки й Бучі відвезли більше 9 тонн гуманітарної допомоги

З Черкащини до Бородянки й Бучі відвезли більше 9 тонн гуманітарної допомоги
в Новини

Більше 9 тонн вантажу, серед яких продовльство та засоби гігієни, відвезла вчора команда з Черкас до звільнених після російської окупації Бородянки, Ірпеня, Бучі та прилеглих сіл.

Черкаський підприємець та меценат Араік Мкртчян, який уже не вперше згуртовує навколо себе бізнесменів та небайдужих черкащан, які збирають допомогу для переселенців, військових та людей, які відчули на собі “рускій мір”, відзначає, що цього разу поспішали відвезти гуманітарну допомогу до Великодня.

Читайте також: Черкаський підприємець відвіз 12 тонн гуманітарної допомоги до Чернігова

“Сьогодні відвідали Бородянку, Бучу, Ірпінь та прилеглі села. Всього привезли більше 9 тонн вантажу: продовольства та засобів гігієни. Дату обрали не випадково, бо хотіли забезпечити людей смаколиками напередодні Великодня. Якщо чесно, важко підібрати слова, аби прокоментувати те, що ми сьогодні побачили на власні очі. Розтрощені міста, спалені будинки, залякані люди… за це вам, російські кати, не буде прощення ніколи”, – написав підприємець на своїй сторінці у фейсбуці.

Вражена побаченим була й заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна, яка також приєдналася до гуманітарної місії:

“Танки обабіч дороги, спалені автівки, розтрощені будинки і магазини, міста, які залишилися без світла… бачити це по телевізору й вживу – різні речі. Молімося, щоб це пекло на нашій землі закінчилося якнайшвидше. Віримо у нашу перемогу!”