З миру по нитці: волонтери відправлять в зону АТО автомобіль для Нацгвардії

З миру по нитці: волонтери відправлять в зону АТО автомобіль для Нацгвардії
в Неоголошена війна, Новини

День-два і автомобіль MITSUBISHI Pajero поїде в зону АТО для потреб бійців Національної Гвардії І-го взводу роти спецпризначення. Поїде авто не пустим, а з необхідним речами – від ліхтарика до військового обмундирування та медичних засобів.

004

 – Автомобіль вдалося придбати завдяки спільним зусиллям черкаської громади та литовських волонтерів із організації  «BLUE/YELLOW», які доставили машину до Черкас, – розповідає представник благодійної організації “Наш батальйон” Костянтин Бевзенко. – Це здається, що все так просто, а насправді усі доклали багато зусиль, щоб зібрати цю машину. Тут уже на місці нам допомогли черкасці й пофарбувати її, і ремонтувати, депутат міськради Олег Кашко заправив, Черкаський козацький полк зараз завантажать нас харчами, школярі й студенти допомагали збирати кошти.

003

Подякував представник благодійної організації й голові Черкаської ОДА та керівнику СБУ, які допомогли литовським волонтерам пересікти кордон, а також депутату обласної ради Олександру Олійнику, який скоординував усю роботу.

За словами кулеметника І-го взводу роти спецпризначення Національної Гвардії Юрія Потапенка, потреба у такому автомобілі була надзвичайно велика, адже специфіка виконання завдань військовими передбачає переміщення на значні відстані, чого наразі майже неможливо робити із-за нестачі транспорту.

 – Будемо радіти як діти, – сказав він.

002