З нагоди Дня Незалежності Анатолій Бондаренко відзначив черкащан

З нагоди Дня Незалежності Анатолій Бондаренко відзначив черкащан
в Новини
До 30-ої річниці незалежності в Черкасах міськими нагородами відзначили активних громадян, які творять сучасну Україну. Їх зі сцени обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка привітав міський голова Анатолій Бондаренко. Про це повідомили на сайті міської ради.
– Найбільший наш скарб – це наші люди. Працьовиті й незламні духом. Ті, котрі розбудовували та продовжують  розбудовувати Україну. Ті, котрі виборюють її незалежність, котрі вірили та вірять в українську державність, – сказав очільник Черкас. – Щиро дякую кожному, хто на своєму місці, чесно робить усе, аби наше місто, наша держава процвітали. Дякую кожному захиснику, який відстоює вільну Україну. Дякую матерям, батькам, дружинам та дітям загиблих за те, що виховали справжніх, сильних патріотів.
З нагоди свята та за професійні досягнення Анатолій Бондаренко нагородив цього дня вчителів, медиків, інженерів, підприємців, тренерів, журналістів, військових. Вони отримали медалі «За сумлінну працю», грамоти виконавчого комітету, подяки міського голови та цінні подарунки.
 – Сьогодні головне завдання кожного з нас – розбудовувати наше місто, нашу країну, виховувати дітей та прививати їм любов до рідної держави, до рідного краю, – підсумував Анатолій Бондаренко.