З професійним святом черкаських автомобілістів привітав Олександр Радуцький

З професійним святом черкаських автомобілістів привітав Олександр Радуцький
в Новини, Суспільство

В Україні День автомобіліста і дорожника відзначають 39-й раз. Черкаських працівників автотранспорту з професійним святом привітав сьогодні секретар та депутат міськради, кандидат на посаду міського голови Олександр Радуцький.

03

– Це свято стосується майже всіх, – сказав у своєму вітальному слові Олександр Романович до працівників ВАТ «Черкаська АТП 17127» та ВАТ «Черкасиавтотранспорт». – Тому що багато хто вже мають автомобілі, а хто не має, той користується громадським транспортом. Але всіх нас об’єднує одне коротке слово – рух. А з рухом, в першу чергу пов’язані ви, наші дорогі автомобілісти. Я не буду вам багато бажати, головне, щоб був родинний затишок і тепло, і ви нарешті могли їздити гарними дорогами.

01

Він пригадав, що коли обійняв посаду секретаря міськради, то пообіцяв, що влада міста почне співпрацювати з приватними перевізниками. Перший крок на цьому шляху був зроблений в напрямку виділення з міського бюджету субвенції на компенсацію перевезень пільгових категорій населення.

– Безпосередньо підприємство Черкаська АТП-17127 отримало близько 200 тисяч гривень компенсації, а Черкасиавтотранспорт – 82 тисячі гривень, –  додав він.

Цінують таку підтримку і керівництво автотранспортних підприємств. Адже скільки до цього було сварок на засіданнях міськвиконкому, аж поки їх не вислухали і не почули.

– Олександр Романович це дійсно та людина, яка пішла нам назустріч, вислухала наші проблеми і взялася їх вирішувати, – сказала керівниця ВАТ «Черкаська АТП 17127» Олена Куниця.

Про те, що і йому довелося декілька разів звернутися за підтримкою до секретаря міськради та жодного разу він не отримав відмови, сказав і директор ВАТ «Черкасиавтотранспорт» Володимир Соломін.

Наостанок Радуцький запевнив, що в разі обрання його міським головою, автомобілістам Черкас з часом не буде соромно їздити міськими дорогами.

Найкращих працівників галузі він нагородив подяками міського голови.

02

05