З розкладом руху міського електротранспорту можна спостерігати через мобільний додаток Mapa Magic

З розкладом руху міського електротранспорту можна спостерігати через мобільний додаток Mapa Magic
в Новини

За сприяння міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка та засновника проекту Віктора Євпака розклад руху міського електротранспорту перенесено у електронну площину — розроблено мобільний додаток Мapa Мagic, інформує Черкасиелектротранс.

З 24 серпня 2016 року черкащани зможуть відстежувати, де на часі перебуває тролейбус та коли він дістанеться зупинки, просто завантаживши цей додаток в смартфон чи планшет з операційними системами iOS та Android. Додаток вже мали можливість протестувати понад 400 користувачів.

У планах також розглядається, щоб програма була доступна для всіх черкащан та гостей міста. Сучасні стандарти пасажирських перевезень вимагають не лише наявності якісної матеріально-технічної бази та належних умов експлуатації, а також впровадження електронних систем, які покликані підвищувати якість обслуговування пасажирів, збільшувати ефективність ведення господарської діяльності у сфері електротранспорту та позитивно впливати на загальний рівень розвитку міста.

14040212_1595365870757119_7091721883224311602_n

На разі спеціалістами КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» готується технічне завдання на програмне забезпечення, що надасть можливість отримати та обробити дані з GPS приладів для диспетчерського контролю за роботою тролейбусів. Підприємство матиме можливість:
— автоматизувати та якісно підвищити рівень диспетчерського контролю за дотриманням графіків руху свого транспорту;
— автоматизувати оплату проїзду, облік перевезених пасажирів, що позитивно вплине на збір виручки;
— автоматизувати ведення обліку експлуатаційних витрат;
— впровадити системи автоматичного оголошення зупинок в транспорті.

Тому просимо всіх мешканців міста Черкаси прийняти участь у обговоренні сервісу та його мобільних додатків для Android та iOS.