З січня зарплати працівників зростуть по всій тарифній сітці

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

З 1 січня 2017 року оклади працівників бюджетної сфери зростуть по всій тарифній сітці. На цьому наголосив під час сьогоднішньої всеукраїнської селекторної наради Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Розміри підвищуватимуться від 350 грн до 1200 грн. Це залежатиме від розряду робітника. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Розмови про те, що буде «зрівнялівка», – міф, – зауважив Павло Розенко. – Зарплати зростуть по всій тарифній сітці, як для менш кваліфікованих, так і для високопрофесійних фахівців.

Він також наголосив на тому, що жодних підстав для переведення працівників як бюджетної, так і не бюджетної сфери на сьогодні немає. Зокрема, недопустимим є переведення висококваліфікованих працівників на неповні ставки, приміром на 0,5 чи 0,75 ставки. Адже в Державному бюджеті України на 2017 рік додатково передбачено на оплату праці у бюджетній сфері 40 млрд грн.

Натомість Черкащина наступного року повністю готова забезпечити державну політику за новими соціальними стандартами, поінформував у ході наради перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. В області затверджено всі місцеві бюджети, водночас здійснено всі соціальні виплати цього року.

Між тим, нагадаємо, обласний бюджет 2017 орієнтований на соціально-економічний розвиток регіону. Згідно з документом, доходи заплановані в розмірі 6 298 558,5 тис. грн, видатки становитимуть 6 297 002,5 тис. грн.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців