З України видворили жителя Ізраїлю, який незаконно перебував на Черкащині

З України видворили жителя Ізраїлю, який незаконно перебував на Черкащині
в Новини

34-річного порушника міграційного законодавства примусово видворено з України.

Про це повідомили в пресслужбі Міграційна служба Черкаської області.

Міграційники встановили, що Подільським прикордонним загоном у жовтні 2020 року щодо іноземця ухвалено постанову про заборону в’їзду в Україну строком 10 років. Попри це, громадянин Держави Ізраїль так хотів повернутися в Україну, що зумів потрапити сюди поза пунктом пропуску. Порушника притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203-1 КУпАП, стягнули штраф у розмірі 5100 грн та ухвалили рішення про примусове видворення.

Оскільки 34-річний громадянин не мав законних підстав для перебування на території України та приховував свій паспорт, вирішувалося питання про його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для ідентифікації та оформлення документів на повернення до країни громадянської належності. В установі він міг перебувати протягом строку необхідного для ідентифікації, але не більш як вісімнадцять місяців. Проте «втрачений» паспорт знайшовся, що дало змогу не відкладати примусове видворення за межі України на тривалий строк та невідкладно супроводити нелегального мігранта до КПП «Могилів-Подільський – Отач». До наявного строку додалося ще пʼять років заборони в’їзду в Україну.

Зазначимо, що це рішення про примусове видворення було ухвалене вперше територіальним підрозділом УДМС у Черкаській області. Раніше таке рішення міг ухвалити лише суд за позовом Міграційної служби. Нововведення стали можливими після набрання чинності Закону України від 24 лютого 2023 року № 2952-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України».

Читайте також: Черкаські міграційники передали книги пораненим захисникам