Сьогодні о 04:30 у серверній Уманської міської лікарні через негоду зафіксовано задимлення. З неї евакуйовано людей.
Про це повідомили на сторінці Уманської міської ради.
Через задимлення в лікарні Умані було евакуйовано 116 осіб, з них 35 — медперсонал.
Ситуацію оперативно ліквідовано. Постраждалих немає.
Деталі у відео в нашому телеграм-каналі:
Як ми писали раніше, увечері, 28 липня, в Умані було чути вибух. Загиблих та поранених, попередньо, внаслідок події немає.
Читайте також: У жителя Золотоніського району поліцейські вилучили зброю та боєприпаси