З жовтня 2015 року змінюється сплата авансових внесків з податку на прибуток

З жовтня 2015 року змінюється сплата авансових внесків з податку на прибуток
в Новини

Державна податкова інспекція у м. Черкаси доводить до відома платників, що наказом Міністерства фінансів України від 20.07.2015р. № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» виключені коди, передбачені для обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

Разом з цим, перехід на адміністрування податку на прибуток без використання цих кодів потребувало часу на реалізацію цих змін в інформаційній системі. Отже, перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток з терміном сплати у серпні – вересні 2015 року здійснювалось на діючі бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку авансових внесків.

Починаючи з жовтня 2015 року, перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток повинно здійснюватися на бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку податку на прибуток підприємств.

06 жовтня 2015 року Державною казначейською службою України здійснено перенесення залишків коштів авансових внесків з податку на прибуток на рахунки з обліку надходжень податку на прибуток та закриття рахунків з обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток.

Державна податкова інспекція у м. Черкаси