За 5 місяців у місті сталося 110 ДТП

За 5 місяців у місті сталося 110 ДТП
в Новини

Про заходи, які вживаються з метою стабілізації аварійності в місті Черкаси, а також перші результати проведення місячника безпеки дорожнього руху доповіли начальник Управління патрульної поліції Вадим Лісничук та його заступник Олександр Кокоба. Це відбулось під час брифінгу, 16 серпня, в обласній державній адміністрації, – інформує прес-служба патрульної поліції.

«Найбільше автопригод стається через ігнорування водіями правил дорожнього руху, зокрема, через перевищення швидкості руху та керування у стані алкогольного сп’яніння», – зазначив Вадим Лісничук. – У рамках проведення місячника БДР, працівники сектору безпеки дорожнього руху провели обстеження вулично-дорожньої мережі. Значні пошкодження асфальтобетонного покриття, відсутність знаків пріоритету, проблемні перехрестя, на яких не завжди працюють світлофори негативно впливають на стан аварійності», – додав він.

За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, у період з 1 березня по 31 липня в місті сталось 110 ДТП, в яких постраждало 148 осіб, 6 чоловік загинуло.

«Пішоходи так само часто порушують ПДР, з чим ми зараз починаємо активно боротися», – наголосив Олександр Кокоба.


Наприкінці брифінгу керівники Управління патрульної поліції запросили до співпраці всіх зацікавлених громадян, представників громадських організацій та журналістів.