За добу чорнобаївські рятувальники двічі ліквідовували пожежі (ВІДЕО)

в Новини, Чергова частина

11 квітня вранці в селі Новоукраїнка виникла пожежа у надвірній споруді на вулиці Леніна. Ще до прибуття рятувальників сусіди власними силами за допомогою підручних засобів прибили полум’я.

На місце події оперативно прибули черговий караул Чорнобаївської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС, а також добровільні пожежні команди СТОВ «Старий Коврай» та ПСП «Нива» із села Лукашівка. Завдяки спільним зусиллям вогнеборці швидко ліквідували займання та здійснили проливку конструкцій з метою попередження повторного займання.

У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю споруди на площі 20 м.кв.

Того ж дня, о 23:40 до служби порятунку надійшло повідомлення про загорання в селі Ревбинці. На ліквідацію пожежі у надвірній споруді на вулиці Перемоги оперативно прибули чорнобаївські вогнебоці, а також місцева пожежна команда «Канівці» із села Великі Канівці та добровільна пожежна команда СТОВ «Агро-Ко» із села Мельники. Значно ускладнювало гасіння пожежі вугілля, яке знаходилося в середині будівлі, проте завдяки спільним зусиллям вогнеборців загорання було успішно ліквідовано.

Як з`ясувалося під час попередньої перевірки, причиною обох пожеж стало коротке замикання електромережі.

Управління ДСНС України в Черкаській області