За два тижні показу воєнна екшен-драма “Черкаси” зібрала понад шість мільйонів гривень

За два тижні показу воєнна екшен-драма “Черкаси” зібрала понад шість мільйонів гривень
в Новини

У четвер, 27 лютого, у кінотеатрі “Україна” відбулася прем’єра фільму «Черкаси». За результатами другого вікенду, воєнна екшен-драма «Черкаси» зібрала понад 6,2 мільйони гривень. Фільм подивилися більш ніж 70 тисяч глядачів. Про це повідомляють на офіційній сторінці фільму.

Читайте також: «Черкаси будуть чинити спротив»:

відбулася прем’єра фільму про легендарний тральщик (ФОТО)

Зазначимо, що у фільмі йдеться про героїчний подвиг команди тральщика “Черкаси” в Криму у березні 2014 року, коли вона понад три тижні чинила опір російським військовим і до останнього не погоджувалися опустити український стяг.

Зйомки тривали 39 знімальних днів та відбувалися на узбережжі Чорного моря: в Одесі, на Кінбурнській косі, а також у районі Очаківського порту. Крім того, одна з локацій розташовувалася в селі Чернігівської області. Події на морському тральщику «Черкаси» були відзняті на кількох кораблях.

До акторського складу ввійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році: Роман Семисал, Дмитро Сова, Євген Ламах, Олег Щербина, Руслан Коваль, Євген Авдєєнко, Вадим Лялько, Віталіна Біблів.