За “круглим столом” обговорювали нову Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

За “круглим столом” обговорювали нову Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
в Новини

У Чернігові 5 жовтня пройшов круглий стіл «Громадянське суспільство та держава: обговорення пропозицій щодо Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», в якому взяли участь представники органів влади, інститутів громадянського суспільства з Черніговської, Київської, Житомирської, Черкаської областей, інформує Черкаська ОДА.

Від Черкащини до обговорення долучилися працівники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, представники громадських організацій, сільські голови.

Захід відбувся в рамках проекту ОБСЄ «Вдосконалення Національної стратегії громадянського суспільства в Україні». У ході заходу експерти ОБСЄ та Представник Уповноваженого з питань зв’язків із громадськістю та інформаційних технологій офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига представили підготовлені робочою групою пропозиції до проекту нової Стратегії, основні напрями та тенденції державної підтримки розвитку громадянського суспільства до 2020 року.

Робота органів державної виконавчої влади ґрунтується на прагненні створити належні умови для рівноправної взаємодії між державою і суспільством. Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій Пасічник зазначає, що таке широке регіональне обговорення стратегічного документу в сфері розвитку громадянського суспільства відбувається у різних регіонах України вперше і здійснюється в рамках політики Президента України Петра Порошенка.

– Така робота спрямована на сприяння розвитку в нашій державі громадянського суспільства, широкої участі громадян у формуванні та реалізації державної політики, – констатував Сергій Пасічник.