За минулий рік до бюджетів Черкащини надійшло майже 4,5 мільйона гривень

За минулий рік до бюджетів Черкащини надійшло майже 4,5 мільйона гривень
в Новини

Як повідомляє прес-служба Черкаської ОДА, у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв протягом 2015 року в Черкаській області до місцевих бюджетів надійшло 4 млн 434 тис гривень. Найбільше коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв акумульовано на рахунках місцевих рад Звенигородського (3,3 млн грн.) і Черкаського (2,09 млн грн.) районів.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад накопичено близько 11,83 млн грн. таких коштів. Із них на рахунках обласної ради – 136,27 тис. грн., районних рад – 1,45 млн грн., сільських, селищних і міських рад – 10,24 млн грн. Із коштів, що надійшли за рахунок відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, торік використано 1,63 млн грн.: 1,44 млн грн. – на впровадження заходів із охорони земель, 89,2 тис. грн. – на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів і 99,89 тис. грн. використано для інвентаризації земель населених пунктів.

Територіальні органи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з головами сільських, селищних і міських рад, а також із головами районних держадміністрацій щодо використання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв.