За моїм поданням не призначено жодного колишнього члена «Партії регіонів», – Юрій Ткаченко

в Новини

Учора в Києві біля Адміністрації Президента України «кілька десятків небайдужих черкащан протестували проти кадрової політики голови Черкаської ОДА, який, на їхню думку, повертає до керма колишніх регіоналів». Причому, за їхніми словами, «не просто статистів із «Партії регіонів», а тих діячів, які активно нищили Україну». Так сказав учасник акції, голова Чигиринської народної ради Павло Романенко.

Очільник області відреагував на закиди мітингарів на своїй стоірнці у соцмережі “Фейсбук”.

 – Я коментував цю тему вже не раз, тому вибачте за те, що трохи повторю. На сьогодні в Черкаській області на керівні посади, зокрема, голів РДА, за моїм поданням не призначено ЖОДНОГО колишнього члена «Партії регіонів». До відома учасників акції: найкраще за всіх це знають … якраз в Адміністрації Президента України. Саме тамтешня кадрова комісія ретельно перевіряла кожну кандидатуру.

Я неодноразово наголошував: двері мого кабінету завжди відчинені. Маєте конкретні факти порушень закону, факти корупції абощо – ласкаво прошу. І треба мати сміливість, щоб про все говорити конкретно й відкрито, а не кидатися загальними звинуваченнями під вікнами столичних кабінетів. Роз’єднуються через особисті амбіції й маніпуляції, об’єднуються довкола спільних ідей! У моєї команди головна – розбудова нашої Черкащини. І соратники в цьому ніколи не бувають зайвими, – написав він.

Юрій Ткаченко погодився з озвученим на акції зверненням до Президента України із приводу земельної реформи: “Тут я цілком на боці протестувальників: органам місцевого самоврядування треба повернути право розпоряджатися землями сільгосппризначення, що поза межами населених пунктів. Так було раніше, й ми не мали нинішні резонансні конфлікти. Я про це неодноразово заявляв. Приміром, саме за моєї ініціативи обласна рада на травневій сесії ухвалила відповідне звернення до Верховної Ради України”.

Наостанок обласний керманич прокоментував публікації, які виходять в інтернет-виданні “Дзвін” щодо його діяльності: “Інформація для роздумів. Нещодавно відомий на Черкащині екс-нардеп, який часто нагадує про свої заслуги в боротьбі з режимом Януковича, за інформацією ЗМІ, очолив облорганізацію партії «Відродження». Як дослідили журналісти, до її ядра ввійшли вчорашні члени «Партії регіонів». Згаданий екс-нардеп донедавна чи не повсюди супроводжував активістів кількох районних народних рад. Якраз вони переважно й були учасниками сьогоднішньої акції протесту біля Адміністрації Президента. До речі, жодна з цих народних рад офіційно так і не дала оцінки політичному кульбіту екс-нардепа. І сьогодні в Києві повторювала більшість тез, які поширює у своїй газеті неофіт-відродженець. Напевно, це – випадковість”