За мужність і героїзм черкащанина посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького

За мужність і героїзм черкащанина посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького
в Новини

Старший лейтенант Ігор Харченко, уродженець Звенигородщини, посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Про це повідомляє Черкаський обласний ТЦК.

Звенигородщина попрощалася  з Героєм 18 березня. Захисник України загинув 14 березня 2022 року, захищаючи Батьківщину в бою під час захисту Києва. У загиблого залишилися дружина та неповнолітній син.

Старший лейтенант Харченко Ігор Іванович народився 15 жовтня 1967 року. Свого часу здобув військову освіту у Київському вищому командному загальновійськовому училищі. У 2020 році підписав контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України.

Ігор Харченко був офіцером штабу окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Отримав важкі поранення в бою біля міста Ірпінь, не приходячи до тями помер в лікарні.

За особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Протягом минулого тижня на території Звенигородського району попрощалися із 6 захисниками України, які віддали своє життя, обороняючи нашу державу. 

Читайте також: Його голосом говорив наш Холодний Яр: на війні загинув Юрій Руф