На Черкащині продовжує зростати кількість хворих на ГРВІ та коронавірус.
Про це під час брифінгу повідомив генеральний директор ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Володимир Папач, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Із 15 до 21 січня на ГРВІ та коронавірус захворіли 4 957 черкащан, із них 2 425 — діти до 17 років. Зазначимо, що медики госпіталізували 288 осіб, із них 168 — діти.
Наголосимо, що в Черкаській області від грипу помер 19-річний хлопець.
Наразі найвищі показники захворюваності спостерігаються в Черкаському та Уманському районах.
Читайте також: Черкаські фахівці розповіли, коли очікувати пік захворюваності на грип та ГРВІ