За перший квартал поточного року Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 1375б,9 млн грн податків і зборів

в Новини

Тим самим перевищивши минулорічний показник  на 255 млн. грн., пише Бізнес область.

У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 853,9 млн.грн. Поставлене завдання виконано на 100,1 відс. Додатково зібрано 0,6 млн. гривень. До місцевих бюджетів надійшло 522 млн.грн. Понад розпис рад надійшло 101,5 млн.грн. Розпис виконано на 124,1 відс. Також в Черкащині сплачено 860,8 млн. гривень єдиного соціального внеску.

Крім того на рахунки платникам відшкодовано 45 млн.грн. податку на додану вартість. Такі цифри озвучив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

Він повідомив, що у співставних умовах до факту січня-березня минулого року в області забезпечено темп росту збору доходів загального фонду державного бюджету на рівні 122,3 відс., додаткові надходження становлять 155,9 млн.грн.. За словами керівника ГУ ДФС у Черкаській області темп росту збору доходів місцевих бюджетів склав 123,6 відс. – додатково надійшло 99,7 млн. гривень. Темп росту надходжень єдиного внеску до факту минулого року  105,4 відс. (+43,8 млн. гривень).

«З перших днів січня ц.р. спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією і Черкаською обласною радою ми запровадили навчальні й просвітницькі заходи по роз’ясненню законодавчих змін платникам і доведенню нових правил формування місцевих бюджетів органам місцевого самоврядування. І це дало взнаки. Черкаська область успішно виконала завдання березня і в цілому за квартал. До факту березня 2014 року забезпечено темп росту збору доходів загального фонду державного бюджету на рівні 184 відс., місцевих бюджетів – 136,3 відс.», –  розповів В. Коломієць та зазначив, що одне з перспективних джерел наповнення місцевих бюджетів – акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. З початку року, за словами керівника ГУ ДФС у Черкаській області надійшло 30,6 млн.грн. акцизу.