За підозрою у вбивстві жителя Умані затримано зловмисника, якого нещодавно було звільнено з-під варти по «Закону Савченко»

в Новини

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом умисного вбивства 43-річного жителя Христинівського району, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінальним кодексом України. Труп чоловіка з ознаками насильницької смерті було виявлено 17.08.2016 на території місцевого підприємства.

Завдяки якісно організованим та своєчасно проведеним першочерговим слідчим (розшуковим) діям, «по гарячих слідах» встановлено, що до вчинення тяжкого злочину причетний раніше неодноразово судимий 48-річний житель Уманського району.

Наразі з’ясовано, що останній вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення умисного вбивства та був звільнений  з-під варти близько чотирьох місяців. Тому із зали суду по відбуттю строку покарання відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)» – «Закон Савченко».

Зловмисника затримано на підставі ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Хід розслідування взято на контроль прокуратури області.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області