За продаж амфетаміну наркоугрупуванню загрожує 12 років тюрми

За продаж амфетаміну наркоугрупуванню загрожує 12 років тюрми
в Новини

Прокуратурою повідомлено про підозру чотирьом членам організованої групи, які займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини, обіг якої обмежено, на території міста Черкаси.

Установлено, що раніше судимий за корисливі злочини та безробітний місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої включив рідного брата та двох своїх знайомих, з метою збуту на території міста Черкаси амфетаміну. Відповідно до плану їх злочинної діяльності один із членів групи придбавав амфетамін в особливо великому розмірі та у подальшому перевозив в м. Черкаси, де передавав організатору. Організатор разом із братом зберігали психотропну речовину та фасували її з метою подальшого збуту.

Збут амфетаміну здійснювався членами групи на вулицях міста. Під час досудового розслідування проведено оперативні закупки амфетаміну, який підозрювані збували в особливо великих розмірах.

Окрім того, під час обшуку в помешканні організатора виявлено психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін в особливо великих розмірах, електронні ваги та інші предмети, призначені для розфасування і упакування амфетаміну.

Стосовно трьох підозрюваних та організатора, судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно з оперативними співробітниками УСБ України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області.

Санкція інкримінованих підозрюваним злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури