Поширити

За п’ять днів у Золотоноші зареєстрували сім випадків гепатиту А

За п’ять днів у Золотоноші зареєстрували сім випадків гепатиту А

У місті Золотоноша зареєстрували сім випадків гепатиту А (з 30 січня по 3 лютого).

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.

Четверо людей у лікарні, ще троє — лікуються амбулаторно. Усі захворілі — дорослі. 

Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ проводять епідрозслідування з комплексом необхідних лабораторно-інструментальних досліджень та обстежень, зокрема, встановлюють коло контактних осіб, з’ясовують причини й умови виникнення, фактори передачі інфекції. В осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію, здійснюється комплекс інших протиепідемічних заходів. Про результати епідрозслідування повідомимо додатково.

Загалом із початку січня 2025 року в Золотоноші зареєстровано дев’ять випадків вірусного гепатиту А, усі підтверджені лабораторно. 

Нагадуємо, вірусний гепатит А – це захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг. 

Також читайте: Жителя Сміли госпіталізували до психлікарні за напад на знайомого

Реклама