За ремонтний брак черкаські дорожники отримали догану

в Новини

Претензії голови ОДА Юрія Ткаченка до якості проведених ремонтних робіт на відрізку траси, що веде до Чигирина, таки позначилися на дорожниках Черкащини.

Читайте також: Дороги у жахливому стані, – Юрій Ткаченко

Догана майстру бригади та новий ремонт коштом підприємства. Таке покарання отримали дорожники зі Смілянської державної експлуатаційної дільниці «Черкаського облавтодору», інформує прес-служба Черкаської облдержадміністрації. Саме вони ремонтували дорогу між Суботовим і Медведівкою.

– Справді, ямковий ремонт зроблено неякісно, – визнає директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин. – Майстру бригади, що його виконувала, оголошено догану. До завтра вони все перероблять коштом підприємства. Окрім того, змінено керівника Смілянської державної експлуатаційної дільниці. Однак із цим випадком це не пов’язано.

За словами головного облавтодорівця, цього місяця ремонтники вже залатали близько 13 тис. квадратних метрів доріг по області. Тут працюють зо три десятки бригад. Зокрема, ямковий ремонт нині виконують на дорогах Бориспіль – Дніпропетровськ, Київ – Одеса, а також від Сміли до Звенигородського району. Лагодять шляхи місцевого та територіального значення також у Монастирищенському, Христинівському, Жашківському, Маньківському та Уманському районах.