За розтрату бюджетних коштів судитимуть директора держустанови

За розтрату бюджетних коштів судитимуть директора держустанови
в Новини

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора державної установи за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки/ Також судитимуть його пособника – фізичної особи-підприємця, який сприяв у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. 

За даними слідства, у грудні 2020 року директор державної установи, яка перебуває у відданні Національної поліції України, використовуючи надані йому за посадою службові повноваження, підписав акти виконаних робіт, довідки про вартість виконаних будівельних робіт і витрати на проведення поточних ремонтів будівель державної установи, які фактично підрядником за відповідними договорами про надання послуг з ремонту виконані в повному обсязі не були.

Указані документи із зазначеними недостовірними даними щодо обсягів і вартості фактично виконаних робіт стали підставою для здійснення необґрунтованого перерахування на користь підрядника бюджетних коштів в сумі майже 300 тис. грн.

За інформацією Черкаської обласної прокуратури