За сприяння мера в Черкасах молодь готуватиме абітурієнтів до ЗНО, проводитиме креативні толоки і реконструює літній театр в парку

За сприяння мера в Черкасах молодь готуватиме абітурієнтів до ЗНО, проводитиме креативні толоки і реконструює літній театр в парку
в Новини
За сприяння міського голови Черкас Сергія Одарича у місті втілюватиму три проекти, які розробила черкаська молодь. Загалом на обговорення громади виставлялося тринадцять проекти. Кожен, хто у понеділок відвідав площу Хрещатик-Сіті, міг віддати свій голос за проект, який припав до душі. За результатами голосування підбивалися підсумки і визначався переможець, інформує прес-служба мерії.
Так, грант у 10 тис. грн. виграв проект «Forest spaсe: реконструкція літнього кінотеатру», ініціатором якого стала Яна Балашова. Суть проекту: реконструкція літнього театру в парку 50-річчя Жовтня. Після ремонту сцени та глядацької зали там планують проводити майстер-класи, лекції, тренінги, ночі та тижні кіно. У першу чергу, за словами організатора, необхідно зробити сцену.
Грант у 5 тис. грн. від міського голови виграв освітній проект «HUMANities». Проект являє собою організацію безкоштовних 9-місячних курсів з підготовки до ЗНО з української та англійської мов. Курси проходитимуть на базі ЧНУ. Кошти потрібні на проживання і харчування тренерів, які приїжджатимуть з інших міст.
3 тис. грн. виграв проект «Чиста хвиля: креативні суботники» (ініціатор Яніна Бакрадзе).
– Головне, що в молодих людей з’явилося бажання змінювати світ навколо себе. І це бажання перейшло у матеріальну площину. А вже сьогодні, не чекаючи на завершення конкурсу, знайшовся меценат, який готовий повністю профінансувати  проект «Пам’ятник-скарбничка безпритульним тваринам», презентований товариством захисту тварин «Друг». Андрій Казарян висловив бажання допомогти у встановленні такого пам’ятника в мікрорайоні «Митниця», – зазначив міський голова.