За тиждень у Черкасах народилося 39 малюків

в Новини

За минулий тиждень в Черкасах народилися 39 дітей: 20 хлопчиків і 19 дівчаток. Про це повідомляє пресслужба Департаменту соціальної політики ЧМР. 

Батьків запрошують до департаменту соціальної політики, аби отримати «Пакунок малюка» та подарунковий набір з дитячими речами першої необхідності.

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України з 1 січня 2022 року зросте виплата державної допомоги при народженні дитини — 50 тисяч гривень допомоги з бюджету.

Виплата допомоги буде проводитися одноразово у розмірі 25% загального розміру, решта суми буде виплачуватися протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабміном.

Крім того, встановлюється щорічна індексація. Так, з 1 березня 2023 року і далі щорічно з 1 січня передбачається збільшення розміру виплат при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін (грудень порівняно з груднем попереднього року). Також збільшиться розмір допомоги при усиновленні дитини.

Довідково: зараз в Україні при народженні дитини виплачують 41 280 гривень (з них 10 320 гривень відразу, а решта — протягом 36 місяців).

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області