“За цю перемогу віддано дуже багато життів”, – черкасці згадали події Другої світової війни

“За цю перемогу віддано дуже багато життів”, – черкасці  згадали події Другої світової війни
в Новини, Суспільство

Сьогодні у Черкасах згадали страшні події Другої світової війни, вшанували пам’ять про тих, хто 72 роки тому поклав своє життя у боротьбі за волю, а також вклонилися живим ветеранам, дякуючи їм за їх подвиг.

DSC01118

DSC01134

 – З Днем Перемоги у Другій світовій війні. Та війна показала світові, наскільки героїчні українці, наскільки відданні і мужні, наскільки готові боротися до кінця заради миру. Ми шануємо подвиги наших дідів та прадідів і низько вколоняємося їм. Українці показали усьому світові, що той, хто бореться за свою землю – завжди перемагає. Сьогодні сотні українців борються із окупантом за мир, свободу і незалежність. Ми маємо робити висновки із історії, бо тільки разом ми можемо перемогти, – зазначив Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА.

Із вітальним словом та зверненням, завжди пам’ятати про подвиг героїв, звернувся до присутніх голова Черкаської міської ради ветеранів Іван  Губський.

– День Перемоги ми кожного року відзначаємо “зі сльозами на очах” тому, що заради цієї перемоги багато відданно життів. У кожному місті, у кожному селі, у кожному хуторі є борці перемоги, правда, багато із них у братських могилах. Шануймо їх подвиг і пам’ятаймо вічно, – закликав Іван Дем’янович. 

Після офіційної частини колона із ветеранів, військових, предстаників адміністрацій та жителів міста рушила до Пагорба Слави, аби покласти квіти до братської могили та ще раз низько вклонитися за мужність, героїзм і відданість воїнам Другої світової війни.

DSC01107

DSC01259

DSC01225

DSC01211

DSC01235

DSC01242

DSC01250

DSC01270