За вихідні правоохоронці зупинили в Черкасах 8 п’яних водіїв

*фото тематичне

*фото тематичне

в Новини

Цими вихідними 8 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду. Про це повідомили в патрульній поліції Черкаської області.

Вихідними на вулиці Грушевського, патрульні зупинили автомобіль “Mazda 3” за порушення ПДР.

Спілкуючись із водієм, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, на що керманич погодився. Результат — 1,92 проміле. Також інспектори встановили, що водій вже позбавлений права керування.

На водія автомобіля “Mazda” патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння вчинене особою, яка протягом року піддавалася стягненню за керування в стані сп’яніння), постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.

Інший випадок стався на вулиці Волкова.  

Спілкуючись із керманичем автівки “Ford Mondeo”, інспектори виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, на що останній відмовився.  Перевіривши документи водія, інспектори встановили, що водій позбавлений права керування.

На водія автомобіля “Ford” патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння), протокол за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування повторно протягом року) КУпАП.