За вироком суду черкаський браконьєр має відшкодувати державі понад 500 тисяч гривень

За вироком суду черкаський браконьєр має відшкодувати державі понад 500 тисяч гривень
в Новини

Минулого року правоохоронці затримали браконьєра, який наніс державі 1 300 000 грн збитків. Нещодавно вироком суду його визнано винним. Про це повідомили в Черкаському рибоохоронному патрулі.

– В ході рибоохоронної роботи трапляються випадки, коли виявлені грубі порушення правил рибальства переростають в кримінальні проступки і, як результат, порушника притягують до кримінальної відповідальності, – коментують в установі.

У період нерестової заборони в селі Івахни Уманського р-ну на р. Гірський Тікич затримали браконьєрів. Особами було завдано майже 1 300 000 грн збитків, а тому, враховуючи нанесення істотної шкоди, були відкриті кримінальні провадження.

Вироком суду одного з порушників визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 249 ККУ, та призначено покарання у вигляді штрафу в 17 тис грн. Заявлений прокуратурою цивільний позов за нанесені збитки рибному господарству в розмірі 575 484 грн також було задоволено, та підлягає стягненню на користь спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища Монастирищенської міської ради.

Щодо іншого порушника, розмір збитків якого склав 747 813 грн, прокуратурою також заявлено цивільний позов. Кримінальна справа знаходиться на розгляді Монастирищенського районного суду Черкаської області і цими днями має відбутися чергове судове засідання по цій справі.