За збут наркотиків городищенця засудили на 7 років з конфіскацією майна

в Новини

Прокуратура Городищенського району підтримала державне обвинувачення та відстояла принципову позицію у судовому розгляді кримінального провадження стосовно місцевого жителя, який вчинив тяжкі злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. 

Слідством установлено, що вказана особа, будучи раніше неодноразово судима за вчинення подібних злочинів, протягом травня – червня минулого року умисно незаконно збувала громадянам міста Городище особливо небезпечні наркотичні засоби, а саме: опій ацетильований та макову соломку, за грошові кошти у сумі 500 грн з кожної реалізації.

Крім того, під час санкціонованого обшуку в домоволодінні підсудного також виявлено та вилучено концентрат з макової соломи, обіг якої заборонений, рослини коноплі та етиловий ефір (прекурсор), які останній придбав та зберігав з метою подальшого використання і виготовлення наркотичного засобу.

Дії підсудного кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинені повторно), ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування конопель),  ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, зберігання прекурсорів) КК України.

Вироком Городищенського районного суду злочинця засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Черкаської області