Заарештували активи росіянина, який має підприємства на Черкащині й працює із оборонпромом ворога

Заарештували активи росіянина, який має підприємства на Черкащині й працює із оборонпромом ворога
в Новини

Придніпровський районний суд м. Черкаси передав власність громадянина країни-агресора в Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що на території Черкаської області здійснює господарську діяльність низка підприємств, власником яких є громадянин російської федерації. Вказана особа є одноособовим власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн та має частки ще у двох українських підприємствах, володіючи їхніми фондами на суму майже 890 тис. грн.

Зазначені українські підприємства упродовж 2016-2021 років активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювали грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є та сама особа.

За даними слідства, ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду задоволено клопотання процесуального керівника та арештовані у ході розслідування корпоративні права, які належить громадянину країни-агресора, передано до АРМА.