Загинули, захищаючи Україну: у Черкасах попрощалися з двома воїнами

Загинули, захищаючи Україну:  у Черкасах попрощалися з двома воїнами
в Новини

Захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, своє життя поклали штаб-сержант Дмитро Марценюк і молодший сержант Сергій Журка.

Про це повідомив міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко.

Дмитру Анатолійовичу Марценюку було 37 років. Він закінчив у Черкасах 11 школу. Потім проходив строкову службу у Збройних Силах України.

Дмитро Марценюк був учасником АТО. На захист рідної землі від російських окупантів став ще в 2014 році. Потім була робота на різних посадах та напрямках.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Дмитро Анатолійович був призваний за мобілізацією, служив розвідником-радіотелефоністом.

Життя воїна-захисника обірвалося на Донеччині, внаслідок вогневого контакту із противником.

Сергій Анатолійович Журка народився на Маньківщині. Йому було 53 роки. Закінчив Дніпропетровський технікум автоматики і телемеханіки за спеціальністю «Електронні обчислювальні машини і прилади».

Сергій Анатолійович – учасник АТО. Служив у ЗСУ з 2015 по 2016 рік. У 2017 році знову підписав контракт з однією із військових частин.

Захисник поліг у запеклому бою під час артилерійського та мінометного обстрілу. Військовий отримав поранення, несумісні з життям.

Читайте також: Прикриваючи побратима, отримав смертельне поранення: під час запеклого бою загинув черкащанин