У Черкасах попрощалися з двома захисниками, які загинули в боях за Україну

У Черкасах попрощалися з двома захисниками, які загинули в боях за Україну
в Новини

В останню путь у Черкасах провели двох захисників Батьківщини. Сергій Смірнов та Ростислав Пожар загинули на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

36-річний матрос Сергій Смірнов родом із Херсона. Згодом родина переїхала жити на Золотоніщину. Він отримав фах зооінженера і техніка-технолога, працював у Черкасах на автоскладальному заводі «Богдан» та підприємстві «Укрмедтекстиль».

У квітні 2022 року був мобілізований в зону бойових дій. Служив у реактивному артилерійському дивізіоні. Захищаючи нашу державу, загинув під час ворожого мінометного і артилерійського обстрілу.

28-річний старший солдат Ростислав Пожар народився і виріс у Черкасах. Закінчив загальноосвітню школу №27 і художньо-технічний коледж, став спеціалістом зварювального виробництва.

Пройшов строкову військову службу у лавах Національної Гвардії України. Згодом працював у одному з закладів харчування Черкас.

На початку повномасштабної війни був мобілізований в зону бойових дій. Служив водієм-санітаром групи інженерного забезпечення. Вірний військовій присязі, загинув під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність.

Відзначимо, Черкащина провела в останню путь іще двох своїх відданих захисників – Сергія Правду та Тараса Полінкевича.