Із 1 травня майже всі заклади дошкільної та загальної середньої освіти Умані продовжують працювати у звичному режимі.
Про це повідомили в пресслужбі Уманської міської ради.
З 1 до 5 травня Уманська гімназія №5 перебуватиме на канікулах. У цей час продовжать ліквідацію наслідків ракетної атаки рф по території громади.
Нагадаємо, 28 квітня окупанти атакували Черкащину. Крилатими ракетами вони влучили у житловий багатоквартирний будинок і складські будівлі в Умані. 23 людини загинули, з них 4 дитини. Врятували 17 людей, з яких 3 дитини. Поранення отримали 18 людей, з них 9 госпіталізували.