“Залишаюся вдома”: Микола Калашник про те, як із користю провести карантин

“Залишаюся вдома”: Микола Калашник про те, як із користю провести карантин
в Новини, Суспільство

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я України створило челендж #ЗалишаюсяВдома, взявши участь у якому, кожен свідомий громадянин країни може стати прикладом для інших. Варто пам’ятати, що лише самоізоляція є найефективнішим способом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в усіх країнах, де її було зафіксовано.

«ВиЧЕрпно» продовжує знайомити своїх читачів із черкащанами, які опинилися на самоізоляції та власним прикладом закликають дотримуватися заходів безпеки. Наш наступний герой – ресторатор, власник KIM kitchen & bar Микола Калашник.

Чи дотримуєтеся карантину?

– Так, ми з родиною строго дотримуємось карантину. Знаходимось завжди вдома або на закритій дачі, лише інколи доводиться їздити на роботу.

Наскільки строго?

– Насправді карантин – це дуже серйозна справа, тому намагаємося дотримуватися всіх правил дуже строго.

Які заходи захисту застосовуєте для себе та рідних?

– Використовуємо антисептик для рук, обличчя, взуття і навіть для продуктів, які придбали в магазині. Також обробляємо господарським милом наш під’їзд. Через уведення карантину мені навіть довелося поголити бороду, з якою ходжу вже 15 років. Є гіпотеза, що наявність бороди підвищує шанси підхопити коронавірусну інфекцію, тому я, не вагаючись, вирішив її поголити. У цьому плані мене підтримали друзі та колеги. Аби уберегти родину від можливих ризиків, ми вирішили замовляти покупки через Glovo.

"Залишаюся вдома": Микола Калашник про те, як із користю провести карантин

Працюєте дистанційно чи у відпустці?

– Наразі я працюю дистанційно десь на 70%, але все ж не вистачає ще 30% для повноцінної роботи.

Чим розважаєте себе і своїх рідних?

– У нас дуже багато рутинних справ, які самі по собі нас розважають. У нас із дружиною є надзвичайно активний син Лев, з ним це питання ніколи не постає, тому завжди весело та цікаво.

Які креативні заняття можете запропонувати для інших?

– Ми розважаємо себе тим, що створюємо бізнес-рішення за допомогою мистецтва і працюємо над новими проєктами. Якщо це вам близько – “велкам”.

25348397_893787944121364_2830989083045987924_n

Які фільми, серіали, книги порадите для перегляду/прочитання, щоб не занудитися дома?

– У цей час ми з родиною дивимося фільми, які зближують. “Мандарини” – один із таких фільмів. Це стрічка 2013-ого року грузинського режисера Заза Урушадзе. Взагалі у мене дуже динамічне життя, яке схоже серіал. Той час, коли я міг дивитися фільми, вже минув, а новий ще не настав. А взагалі у нас із дружиною є син – він наш нескінченний серіал.

Як швидко, за вашими підрахунками, закінчиться карантин?

– Вважаю що карантин закінчиться не раніше ніж у кінці травня. До прикладу, Китай – країна з жоростокою дисципліною, покорою до влади і майже безлімітним бюджетом здолала це лихо за 2,5 місяці. Не думаю, що Україна зможе зробити це швидше. Варто враховувати і той фактор, що наша держава економічно не зможе дозволити собі карантин довший за два місяці.

Перша справа, яку зробите після закінчення карантину?

– Перше, що я зроблю після карантину – увімкну світло, комфорки, холодильники, помию всі склянки і почну працювати та приймати гостей в Kim kitchen & bar. Наша команда любить цю справу понад усе!

"Залишаюся вдома": Микола Калашник про те, як із користю провести карантин