«Залишаюся вдома»: Світлана Любченко про те, як із родиною дотримується карантину

«Залишаюся вдома»: Світлана Любченко про те, як із родиною дотримується карантину
в Новини, Суспільство

Кожного дня МОЗ закликає українців залишатися вдома під час карантину, аби убезпечитися від інфікування респіраторними захворюваннями та, зокрема, коронавірусом COVID-19. Самоізоляція –найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в усіх країнах, де її було зафіксовано.

“ВиЧЕрпно” продовжує знайомити Вас із черкасцями, які опинилися на самоізоляції та власним прикладом закликають дотримуватися заходів безпеки.

Наступною нашою героїнею стала Світлана Любченко, засновниця @rest_in_cherkassy.

Дотримуєтеся карантину?

– Так, звичайно. Наша родина та близькі нам люди дотримуються карантину. Зараз ми не зустрічаємося з друзями, не відвідуємо місця масового скупчення людей, не ходимо в гості, скуповуємося на три, чотири дні, аби зайвий раз не контактувати з людьми.

Наскільки строго?

– Ми робимо все необхідне, щоб не наражати себе та рідних на небезпеку, а саме: у закритих приміщеннях одягаємо маски, користуємося дезінфекторами, миємо руки. Але, раз у день, я чи мій чоловік йдемо гуляти з нашим двомісячним малюком, оскільки йому зараз необхідне перебування на свіжому повітрі.

Працюєте дистанційно чи перебуваєте у відпустці?

– Я зараз у декретній відпустці. Планувала працювати віддалено, але з дитиною мої можливості зійшли на нуль. Дистанційно вести справи мені допомагає моя помічниця.

IMG_20200331_165119_868

Чим розважаєте себе та своїх рідних?

– Повірте, вільного часу з немовлям не так вже й багато. Та попри це, ми з чоловіком намагаємося радувати себе смачною їжею (щиро дякую, тим закладам, які працюють в режимі доставки), дивимось інтерв’ю цікавих та успішних людей на YouTube, переглядаємо улюблені фільми.

Які креативні заняття можете порадити?

– Зараз можна переглянути безліч цікавих майстер-класів у режимі онлайн. Я наполегливо рекомендую знайти теми, які Вас цікавлять та поринути у вивчення чогось нового, оскільки зараз саме час для розвитку та самопізнання. Також можна спробувати себе у малюванні чи зайнятися йогою.

158558862270465

Як швидко, на Вашу думку, закінчиться карантин?

– Хотілося б завтра прокинутися, увімкнути новини та почути, що спалахів хвороби немає, усі почали одужувати, а смертність від COVID-19 зменшилася. Я щиро сподіваюся, що всі поставляться серйозно до заходів безпеки на карантині та необхідності у його продовженні не буде.

Які фільми, серіали, книги порадите для перегляду/прочитання, щоб не занудитися дома?

– Аби повністю “залипнути” раджу для перегляду серіали “Відчайдушні господарки” та “Секс у великому місті”. Коли готую, на “фоні” вмикаю серіали “Теорія великого вибуху” чи “Друзі”.

Перша справа, яку зробите після закінчення карантину? 

– Скоріше за все, зберемося із друзями та поїдемо кудись на природу, приготуємо м’ясо на вогні та весело проведемо час. Або ж, побіжу робити манікюр.