«Залишаюся вдома»: як Альона Кавенська знаходиться на самоізоляції з першого дня карантину

«Залишаюся вдома»: як Альона Кавенська знаходиться на самоізоляції з першого дня карантину
в Новини, Суспільство

#Залишаюсявдома – не просто ініціатива МОЗ, а й найефективніший метод боротьби із коронавірусною інфекцією. Проте далеко всі черкасці готові обмежити свою мобільність та самоізолюватися. У кожного на це свої причини: об’єктивні чи суб’єктивні. Команда «Вичерпно» підготувала для Вас добірку історій від людей, які свідомо тримають карантин та діляться своїми лайфхаками як не занудитися вдома, а провести цей час з користю.

Наша наступна героїня – співзасновниця G.Bar.Che, блогерка Альона Кавенська.

Чи дотримуєтеся карантину?

– Звісно. Мабуть, я одна із перших людей нашого міста, які сприйняли цю ситуацію дуже серйозно. Я слідкувала за профілем студентки з Уханя, яка висвітлювала, що насправді відбувається у Китаї, звісно, мене це шокувало. Тому я заздалегідь закупила правильні респіраторні маски для своєї родини і зараз жалкую, що не закупила їх значно більше, щоб передати медикам.

Наскільки строго тримаєте карантин?

– Ми з дітьми знаходимося на самоізоляції з перших днів карантину. Я закупила все необхідне з продуктів харчування і медикаментів. Виїжджаю на своєму авто тільки у разі гострої потреби. Після першого тижня суворої самоізоляції, виїхали з дітьми в ліс, де не було жодної живої душі. Було весело.

Працюєте дистанційно чи у відпустці?

– Працюємо дистанційно, не можна просто взяти і піти у відпустку у такий тяжкий час. У мене є команда, їх треба мотивувати і підтримувати.

Чим розважаєте себе і своїх рідних?

– Я накупила в магазині різні ігри: монополію, пазли, лото. Також у дітей є приставка Sony, тому вони не сумують. До того ж, п’ять днів у тиждень вони на дистанційному навчанні.

Які креативні заняття можете запропонувати для інших?

– В’язати спицями або крючком. Я дуже полюбляла такі заняття, коли була вагітною. А ще я хочу запустити серію прямих ефірів. Але це поки залишу за кадром, працюю над втіленням цієї ідеї. Обіцяю буде весело і дуже смішно.

Які заходи захисту застосовуєте для себе та рідних?

– Обов’язково маска і рукавички, а також антисептик. Дома обробляю підлогу і взуття спеціальним розчином. А ще машину, телефон, ключі і ручки дверей, але це робимо із сусідкою по черзі.

Як швидко, на Вашу думку, закінчиться карантин?

– Якщо люди включать хоча б на хвилину здоровий глузд, перестануть ставитися до карантину халатно, то він закінчиться наприкінці квітня. Якщо дива в їхніх головах не станеться, ми просидимо до червня.

Які фільми, серіали, книги порадите для перегляду/прочитання, щоб не занудитися дома?

– З книг – полюбляю читати історичні романи: В. Ян «Чингісхан», А. Іванов «Вечний зов» або ж Г. Марков «Сибірь». Останні серіали, які передивилася – це  «Тест на вагітність», «Епідемія», «Доктор Стрендж» тощо. А також можу дивитися шоу, такі як «Голос країни», «Холостяк», «Весілля наосліп».

Перша справа, яку зробите після закінчення карантину?

– Перше, що зроблю, це обійму і зацілую своїй дівчаток з G.Bar! Організую для них вечірку, де буде шампанське, суші і піца. Влаштуємо «піжама-паті». Ну а після паті, звичайно, зроблю манікюр, педикюр, брови, вії, зачіску, мейк і все, що тільки можна було б зробити в G.Bar.Che.