Залишили дитину у небезпечному для життя стані: правоохоронці відкрили 2 кримінальні справи

Залишили дитину у небезпечному для життя стані: правоохоронці відкрили 2 кримінальні справи
в Новини

Поліція відкрила два кримінальні провадження за фактом травмування 7-річної дитини у Черкасах. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Черкаською окружною прокуратурою забезпечується процесуальне керівництво досудовим розслідуванням в кримінальному провадженні, розпочатому 25.08.2021 Черкаським районним управлінням поліції ГУНП в Черкаській області за фактом травмування 7-річного малолітнього жителя м. Черкаси, якого 24.08.2021 госпіталізовано до лікарні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України.

На цей час з’ясовуються обставини, за яких дитина отримала тілесні ушкодження, призначено судово-медичну експертизу.

Водночас, слідчі встановили що рідні хлопчика залишили його у небезпечному для життя стані та без допомоги. За цим фактом 27.08.2021 розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Крім того, органами прокуратури перед службою у справах дітей ініційовано питання щодо з’ясування стану утримання та умов проживання малолітнього, перевірки повноти виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.

Наразі проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій,  спрямованих на повне, всебічне встановлення обставин події та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Хід слідства взято на контроль керівництвом органів прокуратури Черкаської області.